02. Obavijesti

Pregledavanje 0 odgovora iz niza
  • Autor
    Postovi
    • #1306

      • Rezultati štanda u povodu Dana Europe
      Štand je bio vrlo zapažen – detalji ovdje: http://hrvatska.lu/dan-europe-2017/
      Troškovi iznose 294,59 eura i bit će u potpunosti pokriveni od Veleposlanstva.

      • Rezultati štanda na festivalu Multi-kulti, Niederanven
      Na štandu smo bili sasvim primjereno zastupljeni i uočeni. Detalji: http://hrvatska.lu/multi-kulti-2017/ Trošak štanda je 55,41 eura.

      • Porezni broj Društva
      Napokon je stiglo rješenje o poreznog broju – Numéro d’identification (TVA): LU2935917
      Trošak: 12,20 eura za pribavljanje službenog izvatka iz registra.

      • Obilježavanje Dana državnosti i ulaska Hrvatske u EU
      Najprije je bio veliki problem pronaći slobodne glazbenike za subotu 1. srpnja, no uspio sam preko nekoliko kontakata još 24. ožujka naći grupu iz Stuttgarta koja može svirati – ali samo dan ranije, 30. lipnja.
      No, onda se pojavio ogroman problem s pronalaženjem slobodne dvorane za održavanje proslave. Evo kronologije:
      – 6.4. telefonski sam razgovarao s načelnikom Mamera (kojeg poznajem jer tu stanujem) i rekao je da mu pošaljem pisani zahtjev, na koji će odgovoriti sljedeći tjedan
      – 27.4. sam tek dobio odgovor, da je dvorana zauzeta
      – preko Krunoslava Nikića došao sam do informacije o adekvatnim dvoranama u općini Dippach
      – 9.5. sam poslao dopis načelnici
      – 22.5. su javili da su zauzete i dvorana u Dippachu i ona u Bettangeu
      – 29.5. sam poslao upit za dvoranu savjetniku načelnika Niederanvena (kojeg sam upoznao na Multi-kulti buffetu), ali je odgovorio da su i kod njih sve dvorane zauzete
      – 4.6. sam bio u Strassenu, njihova velika dvorana je slobodna, ali je cijena najma 1000 eura
      – iza toga mi Maja Mrvoš rekla da zna kako Centre Culturel Hollerich nije previše bukiran
      – 8.6. sam poslao dopis gradonačelnici Luksemburga s upitom je li ta dvorana slobodna 1.7. ili 8.7.
      – 12.6. ću zvati telefonom, kako odgovor još nije došao.
      Ukoliko ne nađemo slobodnu dvoranu koncert nećemo održati nego samo Skupštinu i prezentaciju izbora. Očekujem da ćemo prostor moći dobiti preko CLAE.
      Pred par dana mi je javljeno da Veleposlanik ipak neće dolaziti u Luksemburg prije ljeta. Još prije toga je rečeno da ni Ministar neće dolaziti; znamo kakva je bila situacija oko Vlade. Dakle, možemo sami razmisliti što želimo i možemo napraviti.

Pregledavanje 0 odgovora iz niza
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.